czwartek, 13 czerwca 2013

Relacja ze spotkania SWAT 12 czerwca

12 czerwca odbyło się bardzo ważne i ciekawe spotkanie dla SWATa. Dużo się działo!

Rozmawialiśmy przede wszystkich o nowej akcji SMAKUJ ROZWÓJ o propagowaniu nauki przez działanie, o możliwościach współpracy z rożnymi osobami, fundacjami, szkołami. Mamy mnóstwo energii i rozwijamy skrzydła. Zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkie zainteresowane osoby, jesteśmy na początku więc każda para rąk i pełna pomysłów głowa mile widzianaJ

Wczoraj można powiedzieć, że odbył się ogólnopolski zlot SWATowiczów, zaszczycili nas swoją obecnością Ania, która działa w Łodzi i Karol ,który organizuje SWATa w Bydgoszczy . Gościliśmy Krzysztofa ze Śląska, który chce „rozkręcić” SWATa na swoim terenie .  Zapraszamy trenerów, którzy mają potrzebę razem popróbować się w działaniu i  podzielić wrażeniami, wzajemnie zainspirować, może przetestować na sobie „narzędziówkę” na bezpiecznym gruncie, podyskutować o efektach, założeniach i celu.
Ogromne wrażenie zrobił na nas Wojtek Lasota, który mówił o metodzie korczakowskiej w pracy trenera. Niewiele mogę napisać bo pomysł należy do Wojtka, ale już teraz serdecznie zapraszam na warsztaty dla trenerów, które Wojtek chciałby dla SWATa przeprowadzić w połowie lipca.
 Niedługo pojawi się odpowiednie ogłoszenie na FB.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy byli z nami wczoraj a osoby, które nie mogą aktywnie uczestniczyć w spotkaniach zapraszam do śledzenia naszej strony na Facebooku oraz bloga. Załączam linki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz