środa, 29 lutego 2012

Harmonogram Spotkań w Programie SWAT w marcu 2012

Drodzy SWATowicze,

Przedstawiamy harmonogram spotkań, które organizujemy w ramach Programu SWAT w marcu 2012. Osoby zainteresowane wybranym spotkaniem prosimy o potwierdzenie uczestnictwa mailem na adres siectrop@gmail.com

6 marca Spotkanie Grupy Tematycznej Środowiska Lokalne (godzina 17.30). Jac Jakubowski wprowadzi SWATowiczów w inicjatywy lokalne, a w szczególności w postępy działań w Gminie Mrozy. Miejsce - siedziba Grupy TROP.

7 marca Spotkanie Grupy Tematycznej Oświata (godzina 17.30). Animator grupy Jac Jakubowski poprowadzi pierwsze spotkanie Grupy, na którym uczestnicy będą mogli zapoznać się ze sobą i ustalić obszary zainteresowania Grupy. Uczestnicy dowiedzą się o postępach w pracy nad Programem Współpracy Opartej na Empatii w Warszawskich Liceach (w Zespole Szkół „Bednarska” oraz w II Liceum Społecznym w Warszawie). Miejsce - siedziba Grupy TROP.

16 marca Bywak "Poczuj Sieć" (godzina 18.00). Bywak wprowadzający do Sieci. Spotkanie poprowadzą Maciej Trawka i Monika Tabor. Miejsce - siedziba Grupy TROP.

21 marca Konferencja Firm Rodzinnych. Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie PARP http://www.parp.gov.pl/konferencja-firmyrodzinne Liczba miejsc jest ograniczona.

26 marca Koło Coachów (godzina 17.30). Zapraszamy wszystkich coachów zainteresowanych rozwijaniem kompetencji coachingowych i włączeniem się w dyskusję nt. certyfikacji dla coachów w Polsce. Spotkanie poprowadzą wspólnie: Jac Jakubowski, Dorota Szczepan-Jakubowska i Sonia Jakubowska (zajmująca się certyfikacją w TROP i SWAT). Miejsce - siedziba Grupy TROP.

27 marca Spotkanie integracyjne (godzina 19.00). Zapraszamy wszystkich Swat-owiczów i osoby zainteresowane siecią* na nieformalne spotkanie w mieście. Informację o miejscu spotkania podamy osobom, które zgłoszą się pod podany wyżej adres mailowy.

28 marca Bywak Programu Praca z Firmami Rodzinnymi (godzina 17.30). Na spotkaniu Programu osoby uczestniczące w konferencji kończącej projekt Firm Rodzinnych (21 marzec) podzielą się z uczestnikami relacjami z konferencji, a także przedstawią plan działania na przyszłość. Spotkanie poprowadzi Lider Programu – Agnieszka Szwejkowska. Miejsce - siedziba Grupy TROP.

29 marca Warsztaty z dramy (godzina 17.30). Warsztaty poprowadzi Eliza Gniado z DramaWay. Spotkanie jest zamknięte dla osób, które odpowiedziały na zgłoszenia wysyłane drogą mailową. Miejsce - siedziba Grupy TROP.

W spotkaniach mogą uczestniczyć SWATowicze (osoby, które uregulowały swój status w Programie SWAT).

*Spotkanie integracyjne jest otwarte dla SWATowiczów i osób zainteresowanych siecią.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz