czwartek, 16 lutego 2012

II edycja Szkoły Liderów i Animatorów w Sieci

Dzisiaj rozpoczyna się II edycja Szkoły Liderów i Animatorów w Sieci. Jest to nowatorska szkoła przygotowująca do aktywnego kreowania przestrzeni uczenia się poprzez realne działania w sieci. Kompetencje nabyte w trakcie Szkoły, nie ograniczają się do działania w Programie SWAT. Są cenne we wszystkich przedsięwzięciach rynkowych.

Osoby uczestniczące w Szkole uczą się jak efektywnie łączyć kompetencje członków zespołu poprzez: empowerment, aktywizację pracowników i środowiska lokalnego, budzenie kreatywności, ożywienie atmosfery, generowanie zmiany kultury organizacji na bardziej partycypacyjną, oraz jak budować sieci oparte na wiedzy i współdziałaniu.

Szkoła składa się z pracy w grupie o charakterze seminaryjno-zadaniowym (wypracowywanie określonych trybów postępowania w danych realiach), części merytoryczno-erudycyjnej polegającej na poznaniu i omówieniu lektur, studiów przypadku, wizytach studyjnych, oraz treningu zadaniowego, realizowanego w ramach SWAT, bądź w środowiskach wybranych przez kursantów.

Zainteresowanych SWAT-owiczów zapraszamy do współpracy w ramach II edycji Szkoły.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz